Şirket

Profili

Paksan Makine 1966 yılından beri talaşlı imalat yapmaktadır. Mevcutta otomatik robot yüklemeli hatlarda CNC tezgahlar kullanılarak üretim yapılmaktadır. Binek araç parçaları, ağır ve hafif ticari, iş makinaları, hidrolik, beyaz eşya, tarım araçları ve savunma sanayi parçaları üretimi yapabilecek kabiliyettedir. Otomotivin gereği olan IATF 16949 belgesine, ISO 14001 ve ISO 9001 gibi diğer kalite belgelerine de sahiptir.

Şirket

Geçmişi

Paksan Makine San. ve Tic. A.Ş. 1966 yılında Süleyman Çeviker tarafından kurulmuş ve İstanbul Demirkapı’da 45m²’lik bir atölye olarak faaliyete başlamıştır. 1989 yılında mevcutta üretime devam ettiği 15.000m2’lik kapalı alanı olan fabrikasında büyüyerek üretime devam etmiştir. Kuruluşundan itibaren talaşlı imalat yapmaktadır ve bu konuda ilerlemektedir.

Şirket

Misyonu

Yurt içinde ve yurt dışındaki tüm ana sanayilere OEM olarak çalışan ve tüm kalite, teslimat, fiyat, finansal değerler ve çalışma koşullarındaki ana sanayinin beklentilerini karşılayan güvenilir bir tedarikçi olmak.

Şirket

Vizyonu

Yüksek kalitede ürünleriyle, tam zamanında sevkiyatıyla, ileri üretim teknikleriyle, yüksek adetli seri üretimiyle rekabetçi fiyatlarıyla, müşteri beklentilerini karşılayan hizmetiyle, otomotiv dövme döküm emniyet parçalarının işlenmesinde güvenilir bir tedarikçi olmak.